RSMF2JB22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB22R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2JB22R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF2JB22R0.pdf2.RSMF2JB22R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2JB22R0
Číslo dielu RSMF2JB22R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 22 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1868528 pcs Dátový hárok 1.RSMF2JB22R0.pdf2.RSMF2JB22R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 22 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 22 5% A