RSMF2JA100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JA100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2JA100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF2JA100K.pdf2.RSMF2JA100K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2JA100K
Číslo dielu RSMF2JA100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1858823 pcs Dátový hárok 1.RSMF2JA100K.pdf2.RSMF2JA100K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 100 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film