RSMF2GT360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2GT360R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2GT360R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 2W 2% AXIAL
listoch: 1.RSMF2GT360R.pdf2.RSMF2GT360R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2GT360R
Číslo dielu RSMF2GT360R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 360 OHM 2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1299198 pcs Dátový hárok 1.RSMF2GT360R.pdf2.RSMF2GT360R.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 360 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 360 2% R