RSMF2FTR243
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FTR243 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2FTR243
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.243 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF2FTR243.pdf2.RSMF2FTR243.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2FTR243
Číslo dielu RSMF2FTR243 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.243 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 593760 pcs Dátový hárok 1.RSMF2FTR243.pdf2.RSMF2FTR243.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 243 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 0.243 1% R