RSMF2FT9K09
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT9K09 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2FT9K09
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 9.09K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF2FT9K09.pdf2.RSMF2FT9K09.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2FT9K09
Číslo dielu RSMF2FT9K09 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 9.09K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1101004 pcs Dátový hárok 1.RSMF2FT9K09.pdf2.RSMF2FT9K09.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 9.09 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 9.09K 1% R