RSMF2FT5K11
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT5K11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2FT5K11
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.11K OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF2FT5K11.pdf2.RSMF2FT5K11.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF2FT5K11
Číslo dielu RSMF2FT5K11 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 5.11K OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1077491 pcs Dátový hárok 1.RSMF2FT5K11.pdf2.RSMF2FT5K11.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 5.11 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 5.11K 1% R