RSMF2FT2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT2R70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2FT2R70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF2FT2R70.pdf2.RSMF2FT2R70.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF2FT2R70
Číslo dielu RSMF2FT2R70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.7 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1068395 pcs Dátový hárok 1.RSMF2FT2R70.pdf2.RSMF2FT2R70.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 2.7 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSMF 2 2.7 1% R