RSMF2FT14R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT14R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2FT14R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 14 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF2FT14R0.pdf2.RSMF2FT14R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF2FT14R0
Číslo dielu RSMF2FT14R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 14 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1096099 pcs Dátový hárok 1.RSMF2FT14R0.pdf2.RSMF2FT14R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 14 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 14 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film