RSMF2FBR680
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FBR680 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2FBR680
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.68 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF2FBR680.pdf2.RSMF2FBR680.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2FBR680
Číslo dielu RSMF2FBR680 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.68 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 987924 pcs Dátový hárok 1.RSMF2FBR680.pdf2.RSMF2FBR680.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 680 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 0.68 1% A