RSMF1JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF1JT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF1JT100R.pdf2.RSMF1JT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF1JT100R
Číslo dielu RSMF1JT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1990421 pcs Dátový hárok 1.RSMF1JT100R.pdf2.RSMF1JT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSMF odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSMF1100JRCT
RSMF1100JRCT-ND
RSMF1JT100RCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film