RSMF1FTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FTR200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF1FTR200
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF1FTR200.pdf2.RSMF1FTR200.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF1FTR200
Číslo dielu RSMF1FTR200 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1098087 pcs Dátový hárok 1.RSMF1FTR200.pdf2.RSMF1FTR200.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSMF odpor 200 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 1 0.2 1% R
RSM 1 0.2 1% R-ND