RSMF1FT3R74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT3R74 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF1FT3R74
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.74 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF1FT3R74.pdf2.RSMF1FT3R74.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF1FT3R74
Číslo dielu RSMF1FT3R74 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.74 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1432032 pcs Dátový hárok 1.RSMF1FT3R74.pdf2.RSMF1FT3R74.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSMF odpor 3.74 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 3.74 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film