RSMF1FT2K43
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT2K43 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF1FT2K43
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.43K OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF1FT2K43.pdf2.RSMF1FT2K43.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF1FT2K43
Číslo dielu RSMF1FT2K43 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.43K OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1633512 pcs Dátový hárok 1.RSMF1FT2K43.pdf2.RSMF1FT2K43.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSMF odpor 2.43 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 1 2.43K 1% R
RSM 1 2.43K 1% R-ND