RSMF12JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF12JB100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF12JB100R.pdf2.RSMF12JB100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF12JB100R
Číslo dielu RSMF12JB100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3865792 pcs Dátový hárok 1.RSMF12JB100R.pdf2.RSMF12JB100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSMF odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 1/2 100 5% A
RSM 1/2 100 5% A-ND