RSMF12FT34R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT34R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF12FT34R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 34OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF12FT34R0.pdf2.RSMF12FT34R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF12FT34R0
Číslo dielu RSMF12FT34R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 34OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1193631 pcs Dátový hárok 1.RSMF12FT34R0.pdf2.RSMF12FT34R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSMF odpor 34 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 1/2 34 1% R