RSF3JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT150R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF3JT150R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF3JT150R.pdf2.RSF3JT150R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF3JT150R
Číslo dielu RSF3JT150R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 408665 pcs Dátový hárok 1.RSF3JT150R.pdf2.RSF3JT150R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
séria RSF odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 3 150 5% R
RS 3 150 5% R-ND
RS31505%R
RS31505%R-ND
RS3150JR
RS3150JR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Detailný popis 150 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film