RSF3JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JB33R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF3JB33R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF3JB33R0.pdf2.RSF3JB33R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF3JB33R0
Číslo dielu RSF3JB33R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 33 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 430784 pcs Dátový hárok 1.RSF3JB33R0.pdf2.RSF3JB33R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
séria RSF odpor 33 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 5 33 5% A
RS 5 33 5% A-ND
RS5335%A
RS5335%A-ND
RS533JA
RS533JA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 33 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film