RSF3FT8K06
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3FT8K06 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF3FT8K06
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.06K OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF3FT8K06.pdf2.RSF3FT8K06.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF3FT8K06
Číslo dielu RSF3FT8K06 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.06K OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 251039 pcs Dátový hárok 1.RSF3FT8K06.pdf2.RSF3FT8K06.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
séria RSF odpor 8.06 kOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 8.06 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film