RSF2JTR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JTR910 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2JTR910
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.91 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF2JTR910.pdf2.RSF2JTR910.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2JTR910
Číslo dielu RSF2JTR910 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.91 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1932430 pcs Dátový hárok 1.RSF2JTR910.pdf2.RSF2JTR910.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 910 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 2 0.91 5% R
RS 2 0.91 5% R-ND
RS20.915%R
RS20.915%R-ND
RS20.91JR
RS20.91JR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 910 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film