RSF2JTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JTR100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2JTR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF2JTR100.pdf2.RSF2JTR100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF2JTR100
Číslo dielu RSF2JTR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.1 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1000080 pcs Dátový hárok 1.RSF2JTR100.pdf2.RSF2JTR100.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSF 2 0.1 5% R
RSF 2 0.1 5% R-ND