RSF2JT2K40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT2K40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2JT2K40
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.4K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF2JT2K40.pdf2.RSF2JT2K40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF2JT2K40
Číslo dielu RSF2JT2K40 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.4K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1127235 pcs Dátový hárok 1.RSF2JT2K40.pdf2.RSF2JT2K40.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 2.4 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSF22.4KJRCT
RSF22.4KJRCT-ND
RSF2JT2K40CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 2.4 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film