RSF2JT130K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT130K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2JT130K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF2JT130K.pdf2.RSF2JT130K.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2JT130K
Číslo dielu RSF2JT130K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 130K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1689437 pcs Dátový hárok 1.RSF2JT130K.pdf2.RSF2JT130K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 130 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSF 2 130K 5% R
RSF 2 130K 5% R-ND