RSF2JT110K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT110K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2JT110K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 110K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF2JT110K.pdf2.RSF2JT110K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF2JT110K
Číslo dielu RSF2JT110K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 110K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1808076 pcs Dátový hárok 1.RSF2JT110K.pdf2.RSF2JT110K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 110 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 2 110K 5% R
RS 2 110K 5% R-ND
RS2110K5%R
RS2110K5%R-ND
RS2110KJR
RS2110KJR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 110 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film