RSF2JB20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB20K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2JB20K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 20K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF2JB20K0.pdf2.RSF2JB20K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF2JB20K0
Číslo dielu RSF2JB20K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 20K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1797662 pcs Dátový hárok 1.RSF2JB20K0.pdf2.RSF2JB20K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 20 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 2 20K 5% A
RS 2 20K 5% A-ND
RS220K5%A
RS220K5%A-ND
RS220KJA
RS220KJA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 20 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film