RSF2JA680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JA680R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2JA680R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF2JA680R.pdf2.RSF2JA680R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF2JA680R
Číslo dielu RSF2JA680R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 680 OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1977443 pcs Dátový hárok 1.RSF2JA680R.pdf2.RSF2JA680R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 680 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 680 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film
zloženie Metal Oxide Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RSF2JA6R20
RSF2JA6R20
výrobcovia: Stackpole Electronics, Inc.
popis: RES 6.2 OHM 2W 5% AXIAL
Skladom: 1880723 pcs
Stiahnuť ▼: RSF2JA6R20.pdf
RFQ
RSF2JA560R
RSF2JA560R
popis: RES 560 OHM 2W 5% AXIAL
Skladom: 1751230 pcs
Stiahnuť ▼: RSF2JA560R.pdf
RFQ
RSF2JA680R-C3
RSF2JA680R-C3
popis: RES 680 OHM 2W 5% AXIAL