RSF2GTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GTR200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2GTR200
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.2 OHM 2W 2% AXIAL
listoch: 1.RSF2GTR200.pdf2.RSF2GTR200.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2GTR200
Číslo dielu RSF2GTR200 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.2 OHM 2W 2% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1039917 pcs Dátový hárok 1.RSF2GTR200.pdf2.RSF2GTR200.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 200 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 2 0.2 2% R
RS 2 0.2 2% R-ND
RS20.22%R
RS20.22%R-ND
RS20.2GR
RS20.2GR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 200 mOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film