RSF2FTR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FTR500 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF2FTR500
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.5 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF2FTR500.pdf2.RSF2FTR500.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF2FTR500
Číslo dielu RSF2FTR500 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.5 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 844997 pcs Dátový hárok 1.RSF2FTR500.pdf2.RSF2FTR500.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSF odpor 500 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 2 0.5 1% A
RS 2 0.5 1% A-ND
RS20.51%A
RS20.51%A-ND
RS20.5FA
RS20.5FA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 500 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film