RSF1JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JT82K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1JT82K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF1JT82K0.pdf2.RSF1JT82K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF1JT82K0
Číslo dielu RSF1JT82K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82K OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1954175 pcs Dátový hárok 1.RSF1JT82K0.pdf2.RSF1JT82K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 82 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSF1JT82K0CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Detailný popis 82 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film