RSF1JB8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB8R20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1JB8R20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.2 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF1JB8R20.pdf2.RSF1JB8R20.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1JB8R20
Číslo dielu RSF1JB8R20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 8.2 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2310284 pcs Dátový hárok 1.RSF1JB8R20.pdf2.RSF1JB8R20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 8.2 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSF 1 8.2 5% A
RSF 1 8.2 5% A-ND