RSF1JB5K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB5K60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1JB5K60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.6K OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF1JB5K60.pdf2.RSF1JB5K60.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1JB5K60
Číslo dielu RSF1JB5K60 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 5.6K OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2413942 pcs Dátový hárok 1.RSF1JB5K60.pdf2.RSF1JB5K60.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 5.6 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1 5.6K 5% A
RS 1 5.6K 5% A-ND
RS15.6K5%A
RS15.6K5%A-ND
RS15.6KJA
RS15.6KJA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Detailný popis 5.6 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film