RSF1JB1R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB1R50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1JB1R50
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.5 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF1JB1R50.pdf2.RSF1JB1R50.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1JB1R50
Číslo dielu RSF1JB1R50 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.5 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2161789 pcs Dátový hárok 1.RSF1JB1R50.pdf2.RSF1JB1R50.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 1.5 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1 1.5 5% A
RS 1 1.5 5% A-ND
RS11.55%A
RS11.55%A-ND
RS11.5JA
RS11.5JA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 1.5 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film