RSF1JB180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB180R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1JB180R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 180 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF1JB180R.pdf2.RSF1JB180R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1JB180R
Číslo dielu RSF1JB180R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 180 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2241603 pcs Dátový hárok 1.RSF1JB180R.pdf2.RSF1JB180R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 180 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSF 1 180 5% A
RSF 1 180 5% A-ND