RSF1JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JA100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1JA100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF1JA100R.pdf2.RSF1JA100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF1JA100R
Číslo dielu RSF1JA100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2231760 pcs Dátový hárok 1.RSF1JA100R.pdf2.RSF1JA100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1 100 5% T
RS 1 100 5% T-ND
RS11005%T
RS11005%T-ND
RS1100JT
RS1100JT-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film