RSF1FTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FTR200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1FTR200
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF1FTR200.pdf2.RSF1FTR200.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1FTR200
Číslo dielu RSF1FTR200 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 817033 pcs Dátový hárok 1.RSF1FTR200.pdf2.RSF1FTR200.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 200 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1 0.2 1% R
RS 1 0.2 1% R-ND
RS10.21%R
RS10.21%R-ND
RS10.2FR
RS10.2FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 200 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film