RSF1FT2K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT2K74 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1FT2K74
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.74K OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF1FT2K74.pdf2.RSF1FT2K74.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1FT2K74
Číslo dielu RSF1FT2K74 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.74K OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1493735 pcs Dátový hárok 1.RSF1FT2K74.pdf2.RSF1FT2K74.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 2.74 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSF 1 2.74K 1% R
RSF 1 2.74K 1% R-ND