RSF12JB2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JB2R70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF12JB2R70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF12JB2R70.pdf2.RSF12JB2R70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF12JB2R70
Číslo dielu RSF12JB2R70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.7 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3412356 pcs Dátový hárok 1.RSF12JB2R70.pdf2.RSF12JB2R70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSF odpor 2.7 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1/2 2.7 5% A
RS 1/2 2.7 5% A-ND
RS1/22.75%A
RS1/22.75%A-ND
RS1/22.7JA
RS1/22.7JA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 2.7 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film