RSF12FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12FTR100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF12FTR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF12FTR100.pdf2.RSF12FTR100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF12FTR100
Číslo dielu RSF12FTR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.1 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 765802 pcs Dátový hárok 1.RSF12FTR100.pdf2.RSF12FTR100.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSF odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1/2 0.1 1% R
RS 1/2 0.1 1% R-ND
RS1/20.11%R
RS1/20.11%R-ND
RS1/20.1FR
RS1/20.1FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 100 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film