RSF12FT34R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12FT34R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF12FT34R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 34 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF12FT34R0.pdf2.RSF12FT34R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF12FT34R0
Číslo dielu RSF12FT34R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 34 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1031315 pcs Dátový hárok 1.RSF12FT34R0.pdf2.RSF12FT34R0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSF odpor 34 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1/2 34 1% R
RS 1/2 34 1% R-ND
RS1/2341%R
RS1/2341%R-ND
RS1/234FR
RS1/234FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 34 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film