RSF12FT24R3
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSF12FT24R3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF12FT24R3
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 24.3 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF12FT24R3.pdf2.RSF12FT24R3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF12FT24R3
Číslo dielu RSF12FT24R3 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 24.3 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1082283 pcs Dátový hárok 1.RSF12FT24R3.pdf2.RSF12FT24R3.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.5W, 1/2W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±200ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) séria RSF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia Axial
Ostatné mená RS 1/2 24.3 1% R
RS 1/2 24.3 1% R-ND
RS1/224.31%R
RS1/224.31%R-ND
RS1/224.3FR
RS1/224.3FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu RSF12FT24R3 Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 24.3 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1%
popis RES 24.3 OHM 1/2W 1% AXIAL Povlak, typ puzdra Metal Oxide Film