RPC2512KT2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512KT2K70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC2512KT2K70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7K OHM 10% 1.5W 2512
listoch: 1.RPC2512KT2K70.pdf2.RPC2512KT2K70.pdf
  • správa
Špecifikácie RPC2512KT2K70
Číslo dielu RPC2512KT2K70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.7K OHM 10% 1.5W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 453896 pcs Dátový hárok 1.RPC2512KT2K70.pdf2.RPC2512KT2K70.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
séria RPC odpor 2.7 kOhms
Výkon (watty) 1.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená RPC 2512 2.7K 10% R
RPC 2512 2.7K 10% R-ND