RPC2010JT33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT33R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC2010JT33R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33 OHM 5% 3/4W 2010
listoch: 1.RPC2010JT33R0.pdf2.RPC2010JT33R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie RPC2010JT33R0
Číslo dielu RPC2010JT33R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 33 OHM 5% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 901503 pcs Dátový hárok 1.RPC2010JT33R0.pdf2.RPC2010JT33R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RPC odpor 33 Ohms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená RPC 2010 33 5% R