RPC1206JT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT82K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC1206JT82K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 5% 1/3W 1206
listoch: 1.RPC1206JT82K0.pdf2.RPC1206JT82K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RPC1206JT82K0
Číslo dielu RPC1206JT82K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82K OHM 5% 1/3W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2168216 pcs Dátový hárok 1.RPC1206JT82K0.pdf2.RPC1206JT82K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
séria RPC odpor 82 kOhms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 82 kOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film