RPC1206JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC1206JT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 5% 1/3W 1206
listoch: 1.RPC1206JT100R.pdf2.RPC1206JT100R.pdf
  • správa
Špecifikácie RPC1206JT100R
Číslo dielu RPC1206JT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 5% 1/3W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2357377 pcs Dátový hárok 1.RPC1206JT100R.pdf2.RPC1206JT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
séria RPC odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená RPC 1206 100 5% R
RPC 1206 100 5% R-ND