RPC1206FT24R9
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC1206FT24R9
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 24.9 OHM 1% 1/3W 1206
listoch: RPC1206FT24R9.pdf
  • správa
Špecifikácie RPC1206FT24R9
Číslo dielu RPC1206FT24R9 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 24.9 OHM 1% 1/3W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1085666 pcs Dátový hárok RPC1206FT24R9.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
séria RPC odpor 24.9 Ohms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 24.9 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film