RPC0805JT910K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT910K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC0805JT910K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 910K OHM 5% 1/4W 0805
listoch: 1.RPC0805JT910K.pdf2.RPC0805JT910K.pdf
  • správa
Špecifikácie RPC0805JT910K
Číslo dielu RPC0805JT910K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 910K OHM 5% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3151165 pcs Dátový hárok 1.RPC0805JT910K.pdf2.RPC0805JT910K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RPC odpor 910 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 910 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film