RNS2FTD95R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNS2FTD95R3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNS2FTD95R3
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 95.3 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: RNS2FTD95R3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RNS2FTD95R3
Číslo dielu RNS2FTD95R3 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 95.3 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1039848 pcs Dátový hárok RNS2FTD95R3.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
séria RNS odpor 95.3 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 95.3 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film