RNMF12FTD301K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD301K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNMF12FTD301K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 301K OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNMF12FTD301K.pdf2.RNMF12FTD301K.pdf
  • správa
Špecifikácie RNMF12FTD301K
Číslo dielu RNMF12FTD301K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 301K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4083788 pcs Dátový hárok 1.RNMF12FTD301K.pdf2.RNMF12FTD301K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNMF odpor 301 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNM 1/2 T1 301K 1% R
RNM 1/2 T1 301K 1% R-ND