RNMF12FTD23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD23K2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNMF12FTD23K2
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNMF12FTD23K2.pdf2.RNMF12FTD23K2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNMF12FTD23K2
Číslo dielu RNMF12FTD23K2 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4455524 pcs Dátový hárok 1.RNMF12FTD23K2.pdf2.RNMF12FTD23K2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNMF odpor 23.2 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNMF 1/2 T1 23.2K 1% R
RNMF 1/2 T1 23.2K 1% R-ND