RNMF12FTC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNMF12FTC100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: 1.RNMF12FTC100R.pdf2.RNMF12FTC100R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNMF12FTC100R
Číslo dielu RNMF12FTC100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3623825 pcs Dátový hárok 1.RNMF12FTC100R.pdf2.RNMF12FTC100R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNMF odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNM 1/2 T2 100 1% R
RNM 1/2 T2 100 1% R-ND