RNF18FTD4R64
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD4R64 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNF18FTD4R64
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.64 OHM 1/8W 1% AXIAL
listoch: 1.RNF18FTD4R64.pdf2.RNF18FTD4R64.pdf
  • správa
Špecifikácie RNF18FTD4R64
Číslo dielu RNF18FTD4R64 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.64 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3090878 pcs Dátový hárok 1.RNF18FTD4R64.pdf2.RNF18FTD4R64.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
séria RNF odpor 4.64 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RN 1/8 T1 4.64 1% R